Lokalita Miloslavov

Miloslavov je obec vzdialená necelých 10 km od Bratislavy a stelesňuje predstavu pokojného bratislavského vidieka. Skladá sa z dvoch miestnych častí - Alžbetin Dvor a Miloslava, ktoré sú od seba vzdialené zhruba 2 km. Dostupnosť z hlavného mesta je riešená frekventovaným autobusovým aj vlakovým spojením.

Rezidencia Miloslavov sa nachádza na kraji miestnej časti Alžbetin dvor, vďaka čomu si môžete naplno vychutnať pokojné dni a večery vo vašej záhradke, či na terase. Vďaka strategickej polohe projektu to však budete mať všade na skok :

 
 
 

Doprava

Hromadná doprava do obce je riešená mimoriadne dobre, okrem častého spojenia linkou Regio Jet je obec dostupná z Bratislavy aj autobusom. Mnoho Miloslavčanov nasleduje svetový trend - odložila auto do garáže a za prácou do mesta dochádzaju vláčikom - pohodlne, rýhlo a lacno.

Pre tých, ktorí si svoj život nevedia predstaviť bez auta je pozitívom pripravovaný bratislavský obchvat R7, ktorý bude priamo napojený na obec Miloslavov.

 
 

Príroda a voľný čas

Pre milovníkov turistiky a športov je určite zaujímavá blízkosť „Vodného diela Gabčíkovo“. Povedľa Hrušovskej zdrže, na ochrannej protipovodňovej hrádzi vedie medzinárodná cyklistická trasa Passau – Komárno. Vodná plocha sa využíva na rozmanité druhy vodných športov, ktoré tu možno pestovať, alebo na pokojný rybolov, či člnkovanie.

 
 

V letných mesiacoch obyvatelia obce ocenia blízkosť viacerých jazier. Najznámejšie je jazero v Rovinke a jazero nazývané „Malá voda“ v obci Dunajská Lužná. Mladí ľudia, rodiny s deťmi, aj seniori ocenia relax a aktívne vyžitie sa pri jazere.

 

Zaujal Vás projekt
Rezidencia Miloslavov?

Pre viac informácií nás kontaktujte na 0915 800 598.

Ak uprednostňujete e-mailovú komunikáciu, sme vám k dispozícií na info@royalreality.skInformujte sa

Kontakt

 

Parkovanie v cene

Prezrite si našu ponuku

 

Obhliadka

Dohodnite si termín

 

Ponuka Bytov

Stačia Vám len 2% z ceny bytu